ابعاد بلوک سبک

ابعاد بلوک سیمانی سبک و سنگین بهمراه قیمت و عکس

ابعاد بلوک سیمانی و نحوه تولید و عوامل موثر در قیمت بلوک سیمانی را در این پست معرفی کرده ایم. همچنین در این پست قصد داریم ، که در رابطه با معرفی بلوک سیمانی به شما مشتریان عزیز و سازندگان عزیز توضیح کاملی ارائه نماییم.

قیمت سیمان در قیمت بلوک سیمانی چند درصد تاثیر دارد؟

قیمت سیمان بیش از 35 درصد در قیمت بلوک سیمانی سبک و بیش از 45 درصد در قیمت بلوک سیمانی سنگین تاثیر دارد.

قیمت یک متر دیوار باغ چقدر میباشد؟

طول دیوار* عرض دیوار * 12.5 * 3700 تومان= قیمت یک متر دیوار بلوکی

عوامل موثر در قیمت بلوک سیمانی چیست؟

سیمان از مهم ترین متریال های تشکیل دهنده در ابعاد بلوک سیمانی می باشد و به همین دلیل بلوک سیمانی ما مفتخر است که با استفاده از سیمان تیپ دو سیمان پرتلند که در شهرهای تهران و ساوه تهیه و تولید می گردد، بلوک سیمانی خود را تولید مینماید.

این نوع سیمان که در کارخانه های تهران و ساوه تولید میگردد از چسبندگی بسیار عالی بجهت تولید انواع و ابعاد بلوک سیمانی دارد.

پوکه معدنی درقیمت انواع بلوک سیمانی چه تاثیری دارد ؟

یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده بجهت تولید ابعاد بلوک های سیمانی سبک، پوکه معدنی می باشد و این نوع متریال برای سبک‌سازی ساختمان کاربرد دارد. پوکه معدنی کیفیت های مختلفی و متفاوتی دارد و مجتمع تولیدی بلوک سیمانی ما خوشبختانه مفتخر است که باپوکه معدنی سید بیک واقع در بستان آباد تبریز , بلوک سبک را تولید نماید.
این نوع از پوکه معدنی از معادن درجه یک واقع در بستان اباد تبریز به مجتمع تولیدی بلوک سیمانی ما ارسال می گردد و به دلیل کیفیت بالای پوکه معدنی ، کیفیت بلوک سیمانی هم بهتر میشود .

ابعاد بلوک سیمانی
ابعاد بلوک سیمانی

چه ابعادی از بلوک سیمانی را تولید میشود ؟


مجتمع تولیدی بلوک سیمانی ما خوشبختانه مفتخر است که با تولید 20 نوع از انواع بلوک های سیمانی سبک و سنگین ، ته پر و ته باز ؛ همه ابعاد بلوک سیمانی را تولید کند .
همه بلوک های سیمانی در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم با دستگاه های تمام پرسی اتوماتیک بر روی باند های بتنی تولید می شود و به درخواست مشتریان محترم می ‌توانند بلوکهای سیمانی خود را به صورت اتوماتیک بر روی پالت تولید و بسته بندی نماید.

کیفیت بلوک سیمانی را چگونه میتوان تشخیص داد؟

مقاومت بلوک سیمانی وعدم شکستن بعد از انداختن از ارتفاع تقریبی یک متری و همچنین عدم خیس بودن بلوک سیمانی و داشتن رنگ خاکستری روشن سبب تضمین کیفیت بلوک سیمانی میشود.
خوشبختانه مجتمع تولیدی بلوک سیمانی ما مفتخر می باشد که تمام بلوک های سیمانی تولیدی خود را تضمین کند که بدون شکستگی تحویل پروژه شما مشتریان عزیز گردد و اگر بلوک سیمانی شکسته شده باشد، در بار های بعدی ارسال شود.

ارسال بلوک سیمانی چقدر بطول میانجامد ؟


مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم خوشبختانه مفتخر است که انواع ابعاد بلوک سیمانی را در شهرهای تهران و کرج کمتر از ۱۲ ساعت بر سر پروژه ارسال نماید .
دلیل ارسال به موقع بلوک سیمانی این می باشد، تمامی سایز ها و ابعاد بلوک سیمانی سبک و سنگین به صورت از قبل تولید شده و در انبار کارخانه موجود میباشد و به همین دلیل بلوک های سیمانی که قرار است به تهران و کرج ارسال شود کمتر از ۱۲ ساعت صورت می‌گیرد .

در شهر تهران و کرج ، قیمت و ابعاد بلوکهای سیمانی به چه صورت میباشد. ؟

در شهر تهران و کرج با توجه به نزدیک بودن کارخانه ما به این دو شهر هزینه ارسال بسیار پایین میباشد و کرایه خاور از 300 تا 450 تومان میباشد.

هرچه از غرب به سمت شرق در تهران حرکت مینماییم ، قیمت بلوک سیمانی بخاطر افزایش کرایه خاور بیشتر میگردد.

خوشبختانه مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم با افتخار اعلام می کند که تمام محصولات خود را در اسرع وقت به تمام شهرها و شهرستان‌های سرتاسر کشور عزیزمان ایران ارسال کند .

برای ارسال انواع بلوک سیمانی به شهرستان ها و اطراف تهران از کامیون تک استفاده میگردد. زیرا ارسال به این طریق مقرون بصرفه تر میباشد تا ارسال با خاور.

بعنوان مثال برای ارسال بلوک سیمانی به دماوند و اطراف دماوند یک کامیون تک بین 1400 الی 2200 عدد بلوک سیمانی (بسته به ابعاد ) بار گیری نماید، و کرایه ان بین یک میلیون تومان تا یک میلیون و چهارصد تومان متغیر میباشد.

همچنین لازم به ذکر است که پیدا کردن وسیله حمل و نقل مورد نظر شما مشتریان در تهران و کرج و اطراف ان بسیار در دسترس تر و ساده تر بوده تا در ارسال به شهرستانها .

در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم تخلیه به چه صورت میباشد ؟

خوشبختانه لازم به ذکر است که بلوک سیمانی قائم تمامی محصولات خود را کمتر از ۱۲ ساعت در شهرهای تهران و کرج ارسال می کند .

تخلیه در شب در تهران و کرج مقرون بصرفه نمیباشد.اما متاسفانه در شهر تهران در روز ترافیک بسیار زیاد بوده و برای ارسال به موقع گاهی وقتها به دستور خود مشتری انواع بلوک سیمانی در شب ارسال می شود .

مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم خوشبختانه مفتخر است که در هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در ارسال انواع بلوک سبک و سنگین سیمانی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد .

ارسال بدون شکستگی و ترک

یکی دیگر از نکات مثبت بلوک‌سیمانی ما همین ارسال بدون شکستگی و بدون ترک محصول می باشد و این دلیل هم مربوط به نزدیک بودن کارخانه به شهر تهران و کرج می باشد .

بلوک سیمانی
ابعاد بلوک سیمانی

مشاوره پیرامون خرید و پاسخگویی بعد از خرید در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم چگونه میباشد ؟


خوشبختانه باز هم مفتخر میباشیم در هفت روز هفته و در شبانه روز پاسخگو شما عزیزان پیرامون خرید انواع بلوک سیمانی باشیم.

شما می توانید برای سفارش و مشاوره رایگان و محاسبه تعداد بلوک سیمانی برای هر یک متر مربع با مدیر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.
09121459864

مشاوره و دریافت قیمت و کاتالوگ در واتس آپ
سوالات خود را در واتس اپ از ما بپرسید.
کلیک کنید
مدیریت فروش بلوک سیمانی قائم