قیمت بلوک سیمانی سبک عوامل مختلفی مانند : قیمت روز سیمان، قیمت روز پوکه معدنی و هزینه دستمزد کارگر و حامل های انرژی و کرایه خاور یا کامیون تا محل پروژه مشتریان دارد .در این پست بر آنیم تا علاوه بر اینکه این موضوعات را توضیح می‌دهیم. بتوانیم آخرین لیست قیمت بلوک سیمانی سبک را به شما ارائه دهیم تا هم از ابعاد بلوک سیمانی ما مطلع شوید و هم بتوانید نمونه‌های بلوک‌سیمانی ما آشنا شوید.

قیمت بلوک سیمانی سبک
قیمت بلوک سیمانی سبک

جدول لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین

در زیر تمامی سایز های تولیدی ما و ابعاد و وزن بلوک سیمانی و تعداد در خاور را بطور کامل اورده ایم ، بجهت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید.


بلوک سیمانی که به صورت سبک و به کمک دستگاه های تمام پرسی مجتمع تولیدی قائم تولید می‌شوند، با افتخار به عنوان یکی از پر مصرف ترین نوع از متریال های اصلی به جهت تیغه چینی داخل ساختمان معرفی شده است. همچنین این نوع سایز از بلوک سیمانی بیشترین مصرف به جهت تیغه چینی داخلی را دارد زیرا این نوع از بلوک سیمانی سبک در کنار سبک بودن دارای سرعت بسیار بالایی به جهت چیدمان دیواراست و همچنین به خاطر ضخامت کم ان میشود، بیشترین محیط پیرامونی یا به عبارت دیگر مساحت داخلی را به جهت تولید و یا ساختمان سازی داشته باشید.

وزن بلوک سیمانی سبک ۱۰*۲۰*۴۰

از محاسن دیگر این نوع بلوک سیمانی می توان به سبک بودن آن اشاره کرد و این مطلب می شود در کمترین وزن مرده ساختمان را داشته باشید، همچنین از این نوع بلوک سیمانی سبک ۱۰ * ۲۰ * ۴۰ همیشه در کارخانه موجود بوده و به جهت پر مصرف بودن آن در کمتر از ۱۲ ساعت بعد از سفارش شما عزیزان به پروژه شما ارسال می گردد. همچنین این موضوع را باید بگویم ، به مدت سه سال است که تمامی بلوک های خود را به صورت دوکله ماده تولید می‌کنیم .

زیرا طبق آخرین نتایج بررسی و آزمایشات در دیوار چینی نشان داده شده است ،اگر بلوکی به صورت نر و ماده تولید می شود در داخل همدیگر بروند در موقع زلزله و یا ریزش دیوار همه دیوار به اتفاق می ریزد این در حالی است که در بلوک دو کله ماده این اتفاق دیگر رخ نمی دهد. مطلب دیگری که باید به آن اشاره کنم دستگاه تولید بلوک سیمانی ما می باشد که به صورت تمام اتوماتیک و بدون پرتی تولید می گردد و به صورت خورشیدی خشک می گردد همچنین این موضوع را نیز باید بررسی کنیم که بلوک سیمانی سایز ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ با پوکه معدنی تبریز تولید شده و به جهت وزن تقریباً بین ۳ و نیم تا ۴ کیلوگرم وزن دارد.

قیمت بلوک سیمانی سبک
قیمت بلوک سیمانی سبک

بلوک سیمانی سایز ۱۵*۲۰*۴۰ چیست؟


این نوع از بلوک سیمانی نیز ،بعنوان یکی از مهم‌ترین متریال های به جهت دیوار چینی محوطه و یا دور ساختمان می باشد. این بلوک سیمانی بعد از سایز بلوک سیمانی سایز 10 به عنوان پرمصرف ترین نوع از بلوک سیمانی در کارخانه ما تولید می گردد و در دو طول ، بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۴۰و بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۵۰ تولید می گردد. همچنین ما در مجتمع تولیدی خود از این بلوک همیشه موجود داریم وزن بلوک سیمانی به دلیل تولید آن با پوکه معدنی تبریز تقریباً بین ۵ و نیم کیلوگرم می باشد و در سایز ۵۰ آن تقریباً بین شش و نیم الی ۷ کیلو گرم وزن دارد.

کاربرد بلوک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰

این بلوک سیمانی سبک و کاربرد آن سبب میشود تا وزن مرده ساختمان به کمترین مقدار برسد، همچنین با افتخار می‌توانیم بگوییم که این نوع از بلوک سیمانی به دلیل مقاومتی که دارد بهترین متریال به جهت دیوار چینی طبقات مثبت ساختمان می باشد و در مجتمع تولیدی ما با دستگاه های پرسی بر روی باند بتن و با ابعاد دقیق ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ و بلوک سیمانی ۱۵ در ۲۰ در ۵۰ تولید می گردد .اگر بخواهیم تحلیلی از ابعاد بلوک سیمانی ذکر شده داشته باشیم باید بگوییم عرض این نوع بلوک ۱۵ سانت ارتفاع آن ۲۰ سانت و طول آن ۴۰ سانت می باشد. همچنین باید بگویم که هر ۱۳ عدد آن یک متر مربع دیوار بلوکی و سبک برای شما ایجاد می کند و در طول ۵۰ سانت آن هر ۱۰ عدد آن یک متر مربع دیوار بلوکی و سبک برای شما ایجاد می کند.

مثال بسیار کوتاه و دقیقی را برای شما بازگو می کنم فرض بفرمایید می خواهید دیواری به طول ۱۰ متر و ارتفاع ۲ متر را بلوک بچینید ، یعنی شما ۱۰ را در ارتفاع ۲ متر ضرب کرده و میشود ۲۰ متر دیوار مورد نظر شما می باشد . حال باید این ۲۰ متر را در ۱۳ ضرب کرد یعنی شما ۲۶۰ عدد بلوک سیمانی ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ به جهت چینی این ساختمان لازم دارید.

http://blocksimani.ir/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%84%D9%88%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF/

بلوک سیمانی سبک ۲۰*۲۰*۴۰ چیست؟

این نوع نیز بسیار سبک بوده و دارای وزن تقریبی بین ۶ الی ۷ کیلوگرم می باشد و آن را به عنوان یکی از پر مصرف ترین نوع از بلوک های سیمانی سبک می توان معرفی نمود بعد از بلوک سبک سیمانی ۱۰*۲۰*۴۰ و بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ این نوع از بلوک سیمانی سبک به عنوان پرمصرف ترین و در جایگاه سوم قرار می‌گیرد و همانند دو مورد بالا ما مفتخر هستیم که در مجتمع تولیدی خود همیشه آن را موجود داریم این نوع از بلوک سیمانی معمولاً به جهت دیوارهای پیرامونی استفاده می گردد البته این موضوع را نیز باید بازگو کنیم که نسبت به بلوک سایز ۱۵ کمی حجم بیشتری داشته و سبب می شود مساحت داخلی خانه را کمتر کند به خاطر همین بابت این موضوع کمتر از این نوع بلوک استفاده می‌شود و بیشتر از همان بلوک سایز ۱۵ استفاده می گردد .

قیمت بلوک سیمانی سبک
قیمت بلوک سیمانی سبک

محاسبه تعداد یک بلوک 20*20*40 برای یک متر دیوار بلوکی

مطلب بعدی را نیز باید آن را باز کنیم باید بگوییم که هر۱۳ عدد این نوع از بلوک سیمانی سبک یک متر مربع می شود یعنی هر ۱۳ عدد از این نوع بلوک سیمانی مساوی است با یک متر دیوار بلوکی سبک ، همچنین باید بگوییم که این نوع از بلوک سیمانی معمولاً در طول آسانسور و یا دور پشت بام و یا در طبقات منفی دیوار دور حیاط کاربرد دارد و از این نوع از بلوک سیمانی هر خاور تقریباً ۶۰۰ عدد با گیری می نماید. مامفتخر هستیم که در مجتمع تولیدی خود این نوع از بلوک سیمانی را با دستگاه های پرسی و با ابعاد دقیق تولید نماییم تا بهترین کیفیت را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم.

هر یک متر دیوار چند عدد بلوک سیمانی لازم دارد؟

هر یک متر دیوار چینی؛ ۱۲ عدد بلوک سیمانی لازم دارد.

برای دیوار دور و داخلی ساختمان چه نوع بلوک سیمانی لازم میباشد؟

برای دیوار داخلی بلوک سبک سیمانی ۱۰*۲۰*۴۰ و دیوار خارجی بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰

تفاوت بین بلوک سیمانی سبک دو جداره و بلوک سیمانی سبک سه جداره چیست؟


بلوک سیمانی سبک در دو نوع تولید می‌شود :

  • بلوک سیمانی سبک دو جداره
  • بلوک سیمانی سبک سه جداره

بلوک دوجداره معمولاً دارای ابعاد فوق بوده و از لحاظ ابعادی با بلوک سه جداره تفاوتی ندارد. اگر بخواهم به سادگی بگویم بلوک سیمانی سبک سایز ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ هم نوع دو جداره دارد و هم نوع سه جداره. اما کاربرد آن متفاوت است که معمولاً در داخل جاهایی کاربرد دارد که سرما ی بیشتری دارد و یا سرد صدا بیشتر می باشد.

به عبارت دیگر برای مناطقی مانند دماوند تهران اسلامشهر کرج می‌توان به علت سرمای زمستان از بلوک سیمانی سبک جداره استفاده نمود

. کاربردهای دیگر بلوک سه جداره می‌توان به دیوار چینی بین دو اتاق خواب اشاره کرد. زیرا استفاده از این نوع بلوک سبب می گردد تا کمترین صدا از هر اتاق جابجا شود .می‌توان به دیوار بین دو همسایه اشاره کرد یا دیوار دور آسانسور از این بلوک سیمانی می توان استفاده کرد تا کمترین صدا از طرفین منتقل گردد.


جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان همین حالا می توانید با مدیر فروش ما تماس حاصل کرده و سوالات خود را پیرامون نحوه خرید بلوک سیمانی سبک پرسیده و در اسرع وقت سفارش خود را ثبت کرده و تحویل نمایید.

مشاوره و دریافت قیمت و کاتالوگ در واتس آپ
سوالات خود را در واتس اپ از ما بپرسید.
پیام دهید
مدیریت فروش بلوک سیمانی قائم