بلوک سیمانی سبک ربیعی
تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف، دو جداره و سه جداره

  • تهران ، کیلومتر 21 جاده مخصوص
  • 09126121596

بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره

بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره

بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره

بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره که به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع از بلوک های سیمانی به جهت دیوار چینی پیرامونی ساختمان ها کاربرد دارد در زیر پیرامون ابعاد بلوک سبک ۱۵ و همچنین نکاتی قبل از خرید بلوک سیمانی خدمتتان ارائه می دهیم.

 ابعاد بلوک سبک سیمانی ۱۵

 بلوک سیمانی سایز ۱۵ ارتفاعی ۲۰ سانتی متری و طولی  ۴۰ سانتی متری دارد. به عبارت دیگر این نوع از بلوک سبک سیمانی با ابعاد ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ معرفی می شود.

بلوک سیمانی سبک 15*۲۰*۴۰
بلوک سیمانی سبک 15*۲۰*۴۰

حفره های داخل این نوع از بلوک سیمانی ۲ عدد می باشد و همچنین ضخامت گوشت جداره آن بین ۲۲ الی ۲۵ میلیمتر به صورت متغیر می باشد. کف بلوک ها کاملاً صاف بوده و به صورت دوجداره و سه جداره تولید میشود.

 متریال اولیه به جهت تولید بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره 

اصلی ترین متریال اولیه به جهت تولید بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره پوکه معدنی تبریز می باشد. این پوکه در معدن های مخصوصی در شهر بستان آباد تبریز و یا خود شهر تبریز موجود می باشد.

دانه های آن به دو صورت پودری و عدسی تقسیم بندی می شود؛ یعنی دانه هایی که به اندازه عدس می باشند و نوع دیگر که به صورت پودر می باشد. رنگ این نوع از پوکه معدنی سفید بوده و بلوک سیمانی سبک تولید شده از آن نیز به رنگ سفید مایل به خاکستری میباشد.

سیمان استفاده شده در این نوع از بلوک سیمانی تیپ ۲ می باشد و عیار سیمان به جهت تولید بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره تقریباً ۳۵۰ می باشد.

 پوکه معدنی توضیح داده شده در بالا به همراه سیمان و آب و کمک دستگاه های پرسی تولید بلوک سیمانی سبب تولید بلوک سیمانی سبک که ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ می شود.

 کاربرد بلوک سیمانی بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره

 اگر بخواهیم عمده کاربرد این نوع از بلوک سیمانی را بیان کنیم باید بگوییم بیشتر به جهت دیوارهای دور ساختمان و یا دیوارهای پیرامونی کاربرد دارد؛ فرض کنید شما به عنوان سازنده می‌خواهید یک ساختمان یا یک اتاقک ایجاد نمایید؛ از همین نوع از بلوک سیمانی سبک باید استفاده نمایید.

همچنین از این نوع بلوک سیمانی می توان در دیواره های دور آسانسور و یا طبقات پارکینگ و یا طبقات منفی و همچنین پشت بام استفاده کرد.

 محاسبه تعداد بلوک سیمانی سبک ۱۵ تبریز در ۴۰ در یک متر مربع دیوار 

همانطور که در قبل نیز توضیح داده ایم اگر ابعاد طول یک بلوک سبک سیمانی ۴۰ سانتیمتر بود هر ۱۳ عدد آن یک متر مربع دیوار بلوکی برای ما ایجاد میکند؛ اگر بخواهیم با ذکر یک مثال به طور فرضی مورد فوق را توضیح دهیم باید بگوییم:

 مثال فرض کنید دیواری به طول ۱۰ متر و ارتفاع ۲ متر می خواهیم با بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره ایجاد نماییم چه تعداد بلوک سیمانی نیاز داریم؟

 در پاسخ میگوییم ۱۰ متر ضربدر ۲ متر ضربدر ۱۳ میشود ۲۶۰ عدد بلوک سبک سیمانی ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ به جهت دیوار پیرامونی این دیوار لازم داریم.

 مزایای استفاده از بلوک سبک ۱۵ در دیوار چینی؟

  • بالا رفتن سرعت راندمان و چیدن دیوار
  • پایین آمدن هزینه های دستمزد کارگران
  • قابلیت ایجاد برش و یا دریل کاری یا در آوردن جای پریز برق در داخل دیوار زدن رولپلاک
  • عدم نیاز به لایه ضخیم گچ و خاک 
  • ….

از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره  می باشد.

بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۴۰
بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۴۰

معایب استفاده از بلوک ۱۵ چیست؟

 نازک بودن جداره این نوع از بلوک سیمانی سبب عدم عایق بودن دیوار میشود: پیشنهاد میگردد با استفاده از مدل بلوک سیمانی سبک سه جداره ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ دیوار خود را کاملا عایق صوت و حرارت نمایید.

نحوه حمل بلوک سیمانی سبک ۱۵ در ۲۰ در ۴۰

 به جهت حمل این نوع از بلوک سیمانی بیشتر از خاور در دو شهر مهم تهران و کرج استفاده می شود هر سرویس خاور قادر است ۷۰۰ عدد بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره را بارگیری نماید. .

 کامیون تک تعداد ۱۵۰۰ عدد و همچنین کامیون جفت تعداد ۱۹۰۰ عدد و هر تریلی تقریباً سه هزار عدد از این نوع بلوک سیمانی را قادر به جابجایی برای شهرستان ها می کند.

 نحوه سفارش بلوک سبک ۱۵ در ۲۰ در ۴۰

 جهت سفارش این نوع از بلوک سیمانی میتوانید همین الان با مدیریت فروش و بازرگانی ما تماس گرفته و با دریافت لیست قیمت بلوک سیمانی سبک به روز و همچنین دریافت کاتالوگ و عکس های بلوک سیمانی سبک تصمیم به خرید از مجموعه بلوک سیمانی سبک ربیعی را نمایید. 

 

 

ردیفنوع بلوک سیمانی سبکتعداد در خاوروزنقیمت
17*20*401200 عدد4 kgتماس بگیرید
210*20*401000 عدد5 kgتماس بگیرید
315*20*40700 عدد6 kgتماس بگیرید
415*20*50600 عدد7 kgتماس بگیرید
520*20*40600 عدد6 kgتماس بگیرید
610*20*40 سه جداره800 عدد7 kgتماس بگیرید
715*20*40 سه جداره600 عدد8 kgتماس بگیرید
820*20*40 سنگین400 عدد13 kgتماس بگیرید

بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره

 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمعه
تعطیل
با ارسال یک پیام در واتس آپ همین حالا
8:00 AM - 4:00 PM

پروژه ها


پروژه 6
پروژه 5
پروژه 4
پروژه 3
پروژه 2
پروژه 1

اطلاعات تماس


نحوه دریافت لیست قیمت بروز بلوک سبک سیمانیبجهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت بلوک سبک سیمانی همین حالا یک واتس آپ به خط زیر ارسال فرمایید. ۰۹۱۲۶۱۲۱۵۹۶