بلوک سیمانی سبک ربیعی
تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف، دو جداره و سه جداره

  • تهران ، کیلومتر 21 جاده مخصوص
  • 09126121596

تماس با ما

کارخانه تولیدی بلوک سیمانی سبک ربیعی (سهامی خاص)، به منظور داشتن نقشی در ساختن هرچه بهتر و سریع تر فردای ایران از سال1391 آغاز به کار کرد. این مجموعه با داشتن فضایی بالغ بر ده هزار متر مربع ولقع در جاده مخصوص تهران کرج و با توجه به نزدیکی به دو شهر مهم تهران و کرج مفتخر است تا در ضمینه تولید بلوک سیمانی سبک اقدام نماید.

همچنین این مجموعه با داشتن بهترین و مجهزترین دستگاه های تولید بلوک سیمانی توانسته است تا بیش از 15 مدل از بلوک های سیمانی دو جداره و سه جداره و چهار جداره را تولید و به تهران و کرج و سایر نقاط ایران عزیز ارسال نماید.

 

 با توجه به استقبال مهندسان و برای پاسخگویی بهتر به نیاز مفتخریم تا گواهینامه های مربوط به تولید بلوک سیمانی سبک را دریافت و بهترین متریال اولیه شامل پوکه معدنی تبریز و سیمان تیپ دو را در کارخانه فراهم نموده تا بلوک سیمانی فوق سبک تولید و در اختیار مهندسین گرامی قرار دهیم.

 

مجموعه تولیدی بلوک سیمانی ربیعی از سال 1391 همراه با پیمودن مسیر رشد و توسعه به منظور ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود همچنین وجود تقاضا برای بازارهای خارجی و صادرات، اقدام به خرید دستگاههای جدید نمود و پس از نصب و راه اندازی توانست ظرفیت تولید خود را به 1.500.000 ( یک و نیم میلیون) قطعه از انواع بلوک در ماه برساند.

گروه ربیعی افتخار آن را دارد که در کنار بیش از 50 نفر از مدیران و پرسنل و کارمندان و کارگران سخت کوش و دلسوز این شرکت که هم اکنون جزئی از این خانواده می باشند، توانسته است همچنان در راه موفقیت و خدمت به هم میهنان عزیز گام بردارد. جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشیم از تمام مشتریان وفادار که در سرتاسر میهن عزیزمان ایران همراه ما بوده اند و همراهی آنان باعث شده تا این شرکت بتواند بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش را در بخش  بزرگی از بازار ساختمان ارائه کند.

از هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم و معتقدیم رشد ما در گروی نفع حداکثری مشتریانمان می باشد.

با ما در تماس باشید