بلوک سیمانی سبک ربیعی

تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف و انواع دو جداره و سه جداره

درباره ما

سخن مدیر عامل

مجموعه تولیدی بلوک سیمانی ربیعی افتخار آن را دارد که در کنار بیش از 30 نفر از مدیران و پرسنل و کارمندان و کارگران سخت کوش و دلسوز این شرکت که هم اکنون جزئی از این خانواده می باشند، توانسته است همچنان در راه موفقیت و خدمت به هم میهنان عزیز گام بردارد. جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشم از تمام مشتریان وفادار که در سرتاسر میهن عزیزمان ایران همراه ما بوده اند و همراهی آنان باعث شده تا این شرکت بتواند بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش را در بخش بزرگی از بازار ساختمان ارائه کند.

از هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم و معتقدیم رشد ما در گروی نفع حداکثری مشتریانمان می باشد.

www.blockghaem.ir

بلوک سیمانی سبک ربیعی

بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۵۰
تصاویر پروژه های کار شده
بلوک سیمانی سبک ربیعی
تصاویر مجتمع تولیدی بلوک سیمانی سبک ربیعی
www.blockghaem.ir

درباره بلوک سیمانی سبک ربیعی

کارخانه تولیدی بلوک سیمانی سبک ربیعی (سهامی خاص)، به منظور داشتن نقشی در ساختن هرچه بهتر و سریع تر فردای ایران از سال1391 آغاز به کار کرد. این مجموعه با داشتن فضایی بالغ بر ده هزار متر مربع ولقع در جاده مخصوص تهران کرج و با توجه به نزدیکی به دو شهر مهم تهران و کرج مفتخر است تا در ضمینه تولید بلوک سیمانی سبک اقدام نماید.

همچنین  مجموعه تولیدی ربیعی با داشتن بهترین و مجهزترین دستگاه های تولید بلوک سیمانی توانسته است تا بیش از 15 مدل از بلوک های سیمانی دو جداره و سه جداره و چهار جداره را تولید و به تهران و کرج و سایر نقاط ایران عزیز ارسال نماید.

 با توجه به استقبال مهندسان و برای پاسخگویی بهتر به نیاز مفتخریم تا گواهینامه های مربوط به تولید بلوک سیمانی سبک را دریافت و بهترین متریال اولیه شامل پوکه معدنی تبریز و سیمان تیپ دو را در کارخانه فراهم نموده تا بلوک سیمانی فوق سبک تولید و در اختیار مهندسین گرامی قرار دهیم.

مجموعه تولیدی بلوک سیمانی سبک ربیعی از سال 1391 همراه با پیمودن مسیر رشد و توسعه به منظور ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود همچنین وجود تقاضا برای بازارهای خارجی و صادرات، اقدام به خرید دستگاههای جدید نمود و پس از نصب و راه اندازی توانست ظرفیت تولید خود را به 1.500.000 ( یک و نیم میلیون) قطعه از انواع بلوک در ماه برساند.

 

www.blockghaem.ir
مهدی ربیعی مدیریت فروش و بازرگانی
مدیریت فروش و عضو هیات مدیره 09126121596
سعید مولایی مدیر تولید
مدیریت تولید و بخش فنی کارخانه 09391019336
امیر ربیعی مدیریت مجموعه
مدیر عامل و عضو هیات مدیره 09121019336
نورا رضوی مدیریت مالی
مدیر بخش حسابداری و اداری 09382589674
مشاوره رایگان