جهت دریافت لیست قیمت بلوک سیمانی همین حالا با ما تماس بگیرید
09126121596

قیمت بلوک سیمانی یکی از مهمترین عوامل به جهت خرید بلوک سبک و سنگین می باشد، در این پست برآنیم تا در مورد عوامل موثر در تعیین قیمت بلوک سیمانی، نحوه تسویه فاکتور های خرید بلوک سیمانی،و تعدادی از سوالات شما پیرامون قیمتهای انواع بلوک سیمانی سبک و سنگین و اینکه کدام سایزها برای کجا مقرون به صرفه تر می باشد پاسخ دهیم .در ادامه با ما همراه باشید

عوامل موثر در تعیین قیمت بلوک سیمانی

در زیر چند عامل مهم پیرامون قیمت بلوک سبک و سنگین را بررسی مینماییم:

قیمت روز سیمان

بلوک سیمانی انواع مختلفی دارد چند عامل موثر و مستقیم قیمت بلوک سیمانی تأثیر گذار می باشد، اولین و مهمترین آن قیمت روز سیمان می باشد این متریال اصلی تولید بلوک سیمانی که هم در بلوک سیمانی سبک و هم در بلوک سیمانی سنگین کاربرد دارد . متاسفانه هر روز قیمت متغیری دارد ما در مجتمع تولیدی خود از سیمان تیپ ۲ و یا سیمان پرتلند استفاده می نماییم. این سیمان به صورت فله از دو کارخانه سیمان تهران و یا سیمان ساوه تهیه می گردد. کیفیت این دو سیمان به جهت تولید بلوک سیمانی در تجربه نشان داده شده است که به مراتب از سایر کارخانه‌های تولید سیمان بهتر می باشد.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سیمانی

قیمت روز پوکه معدنی

متاسفانه در سال ۱۳۹۹ قیمت سیمان متغیر و دست خوش تغییرهای بسیار زیادی بود به طوری که در فروردین ۱۳۹۹ قیمت سیمان برای هر تن نزدیک به ۱۹۵ هزار تومان در صورتی که در اسفند ۱۳۹۹ هر تومان نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان تخلیه گردید. دومین عامل به جهت تولید بلوک سیمانی، قیمت‌روز پوکه معدنی می باشد. همانطور که در پست های قبلی در مورد پوکه معدنی توضیح داده ایم این متریال از پوکه های تبریز می باشد . ما مفتخر هستیم که پوکه معدنی خود را از شهر بستان آباد تبریز و از معدن سید بیک خریداری می نماییم، این معدن نسبت به سایر معادن تبریز دارای بهترین پوکه به جهت تولید بلوک بوده زیرا سرند شدن آن سبب می شود بهترین نوع از پوکه معدنی در سایزهای پودری و عدسی استخراج گردد.

قیمت پوکه معدنی نیز دستخوش عواملی بوده و به صورت ما مستقیم در قیمت بلوک سیمانی تاثیر گذار بوده است در ابتدای سال ۱۳۹۹ و در فروردین ماه قیمت هر تن از این پودرها تقریباً ۷۵ هزار تومان بوده و این در حالی هستش که در اسفند ۱۳۹۹ قیمت آن تقریباً ۱۸۰ هزار تومان در مجتمع تولیدی بلوک تخلیه می‌شود.

دستمزد کارگر و حامل های انرژی

همچنین سومین عامل تاثیر گذار در قیمت بلوک سیمانی دستمزد کارگر به جهت تولید بلوک می باشد، بالا رفتن قیمت حامل های انرژی و همچنین بالا رفتن قیمت ها در هر سال از طرف دیگری و قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین ما تاثیرگذار بوده است تمام مراحل و مراتب فوق سبب شده است که ما در سال ۱۳۹۲ بیش از ۹ لیست قیمت به روز بلوک سیمانی ارائه نمایم و از این به بعد از تمامی مشتریان و مهندسین بازدیدکنندگان سایت عذرخواهی می نماییم امیدواریم در سال ۱۴۰۰ این مطلب به کمترین میزان خود تبدیل شود.

لیست قیمت انواع بلوک سیمانی

در زیر قیمت بلوک سبک و سنگین مجتمع تولیدی ما را میتوانید مشاهده فرمایید. این قیمت‌ها برای بهار ۱۴۰۰ بوده و به جهت دریافت لیست قیمت به روز می توانید همین حالا یک بار به خط مدیره فروش ما ارسال کرده تا بلافاصله آخرین لیست برای شما واتساپ گردد.

نوع ابعاد بلوک سیمانی وزن بلوک سیمانی قیمت بلوک سیمانی تعداد در خاور تعداد در کامیون تک
1 بلوک سیمانی سبک 7*20*40 4 kg 2800 تومان 1200 3000
2 بلوک سیمانی سبک 10*20*40 5 kg 2850 تومان 1000 2200
3 بلوک سیمانی سبک 15*20*40 6 kg 3800 تومان 700 1800
4 بلوک سیمانی سبک 15*20*50 7 kg 4100 تومان 600 1300
5 بلوک سیمانی سبک 20*20*40 6 kg 4000 تومان 600 1500
6 بلوک سیمانی سبک سه جداره 15*20*40 8 kg 4700 تومان 600 1400
7 بلوک سیمانی سبک سه جداره 15*20*50 9 kg 5100 تومان 550 1200
8 بلوک سیمانی سبک سه جداره 10*20*40 6 kg 3600 تومان 800 2000
9 بلوک سیمانی سنگین ته باز 20*20*40 13 kg 4500 تومان 500 900
10 بلوک سیمانی سنگین ته پر20*20*40 14 kg 4600 تومان 400 800
قیمت بلوک سیمانی

قیمت کدام بلوک سیمانی برای چیدمان دیوار باغ مناسب تر است؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم بلوک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ به صورت مخصوص به جهت چیدمان دیوار باغ تولید می گردد. وزن این بلوک تقریباً بین ۱۰ تا ۱۳ کیلوگرم بوده و بهترین گزینه جهت دیوار دور باغ و یا محصور کردن و یا جداسازی و همچنین به جهت استفاده در طبقات منفی ساختمان ها می باشد. بهای این نوع از بلوک سیمانی در بهار ۱۴۰۰ تقریباً ۳۷۰۰ تومان می باشد. اگر بخواهیم سوال دیگری را پیرامون تعداد بلوک سیمانی در یک متر مربع را پاسخ دهیم، باید بگوییم هر ۱۳ عدد بلوک سیمانی سنگین یک متر دیوار بلوکی برای شما ایجاد می نماید و کافی است این تعداد را در قیمت بلوک سیمانی ضرب کنید تا هزینه قیمت بلوک شما به جهت چیدمان دیوار مشخص گردد 

برای دیوار چینی ساختمان، قیمت کدام بلوک سیمانی مقرون به صرفه می باشد؟

به جهت پاسخ این سوال باید بگویم سایز بلوک سیمانی سبک ۱۰ و بلوک سیمانی سبک ۱۵ جز پرمصرف ترین نوع از بلوک های سیمانی به جهت دیوارهای خارجی و داخلی ساختمان می باشد، که جهت دریافت لیست قیمت این دو نوع از بلوک سیمانی و آشنایی با انواع آن شامل بلوکهای دو جداره و سه جداره می توانید همین حالا تا مدیر فروش ما تماس گرفته و آخرین لیست قیمت را دریافت نمایید. همچنین این نکته را باید بگویم در مناطق سرد بلوک سیمانی سه جداره بیشترین کاربرد را دارد، همچنین باید بگویم به جهت دیوارهای خارجی ساختمان بلوک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ در ۲ نوع دو جداره و سه جداره و به جهت دیوارچینی داخلی ساختمان یا همان تیغه بندی بلوک سیمانی سایز ۱۰* ۲۰*۴۰ که در دو نوع دو جداره و سه جداره تولید می شوند بهترین گزینه می باشد.

چرا قیمت بلوک سیمانی سبک با قیمت بلوک لیکا تفاوت دارد؟

جهت پاسخ این سوال ابتدا بلوک ‌لیکا را تعریف می نمایم بلوک لیکا بلوک سیمانی سبک می باشد که با پوکه صنعتی لیکا تولید می شود، کارخانه این نوع از بلوک در ساوه بوده و معمولاً قیمت آن سه برابر قیمت بلوک سیمانی سبک با پوکه معدنی تبریز تولید می شود اختلاف دارد .

به عبارت دیگر اگر بخواهیم بگوییم سایز بلوک لیکا ۱۵ تقریباً قیمتی معادل ۸۰۰۰ تومان دارد در حالی که قیمت بلوک سیمانی سبک تقریباً ۳۰۰۰ تومان می باشد . مطلب بعدی بسیار مهم است تفاوت بین بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی لیکا می باشد، از لحاظ مقاومت هر دو این بلوک ها دارای مقاومت یکسان بوده و از لحاظ وزن بلوک سیمانی سبک پوکه معدنی تقریباً یک سوم بلوک سیمانی لیکا وزن دارد این مطلب سبب میشود تا وزن مرده ساختمان با استفاده از بلوک سیمانی سبک کاهش یابد.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سیمانی

ارسال بلوک سیمانی با کدام وسایل نقلیه از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد؟

بلوک سیمانی در دو شهر تهران و کرج معمولاً با خاور ارسال میگردد. این موضوع به صورت مستقیم در قیمت بلوک نهایی تا پروژه شما تاثیر مستقیم می‌گذارد و آن را مقرون به صرفه می کند. اما برای اطراف تهران مانند دماوند پرند، اسلام شهر و جاهای اطراف کرج با کامیون تک و یا کامیون جفت به صرفه تر می باشد. علت این موضوع آن است که چون تعداد این بلوک سیمانی در این دو ماشین بیشتر جا می شود و از طرفی کرایه آن است که خاور برای خارج از تهران و کرج به صرفه تر می باشند از این نوع ماشین به جهت ارسال استفاده می نماییم به این موضوع نیز سبب می‌شود در قیمت بلوک تأثیر مستقیمی داشته باشد.

به جهت مشاوره پیرامون نحوه ارسال بلوک سیمانی می توانید همین حالا با مدیر فروش ما تماس حاصل کرده تا لیست قیمت به روز بلوک سیمانی کاتالوگ و عکس های بلوک سیمانی ما را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نحوه تسویه فاکتور فروش بلوک سیمانی چگونه است؟

بلوک سیمانی ما مفتخر است که به دو صورت چکی و نقدی شما عزیزان آماده همکاری باشد و دریافت چک تا دو ماه سه ماه بر روی قیمت بلوک تاثیری ندارد. قبل از دریافت چک استعلام چک مشتریان عزیز گرفته می شود و فاقد هرگونه برگشتی با به همچنین در معامله های نقدی بعد از ارسال تسویه صورت می گیرد. البته بسته به نوع قرارداد برای پروژه هایی که تعداد بلوک سیمانی برای آنها زیاد ارسال می شود هر یک هفته یا هر ده روز برای آنها فاکتور ارسال شده و سرقت چک و یا نقد بودن آن دریافت می گردد.

آیا قیمت بلوک سیمانی نسبت به استفاده سفال به صرفه تر است؟

در پاسخ این سوال باید بگویم همان طور که خودتان در سطح شهر ملاحظه می فرمایید در مناطقی که کیفیت ساخت ساختمان بسیار مهم است از پلاک سیمانی سبک استفاده میشود و نسبت به سفال تقریبا میشود گفت ۹۰ درصد بیشتر استفاده دارد همان طوری که در مناطقی که کیفیت ساختمان سازی بسیار بالا است دیگر از سفال استفاده نمی‌شود .در زیر تعدادی است مزایای استفاده بلوک سیمانی را نسبت به سفال ارائه می نمایم:

  1. وزن بلوک سیمانی با احتساب کچ و خاک نسبت به سفال با احتساب گچ و خاک کمتر است.
  2. بلوک سیمانی به جهت دیوار کوبیدن رولپلاک و یا بارگذاری لوله‌های تاسیل تاسیسات دارای کیفیت بسیار مناسب بوده و مانند سفال ترک و شکسته نمی شود.
  3. دارای استاندارد مبحث ۱۹ ساختمان به جهت عایق بودن و عدم انتقال حرارت و انرژی از دو طرف ساختمان بوده و در نوع سه جداره آن کاملاً دیوار آکوستیک ارائه می دهد این در حالی است که در سفال وجود ندارد.
  4. عایق بسیار بالایی نسبت به آتش سوزی بوده نسبت به سفال عایق حرارت بوده است.
  5. از لحاظ خرد شدن و داشتن ضایعات بلوک‌سیمانی بسیار بسیار کمتر نسبت به سفال ضایعات دارد همچنین از ضایعات بلوک سیمانی می توان به جهت شیب بندی استفاده نمود زیرا متریال اصلی بلوک سیمانی پوکه معدنی است.
  6. بلوک سیمانی نسبت به سفال بسیار سریع الاجرا تر می باشد زیرا ابعاد آن بزرگتر بوده و تقریباً سرعت ۲ برابری نسبت به چیدمان سفال دارد.
  7. اجرای آسان عملیات های مرتبط به برق لوله کشی ساختمان
  8. حمل و نقل آسان بدون شکستگی نسبت به سفال دارد.
  9. با دیگر مصالح ساختمانی به راحتی قابل استفاده و هم خوانی دارد.
  10. نسبت به سایر مصالح ساختمانی خصوصاً سفال دارای نشان دوستدار محیط زیست می باشد.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سیمانی

به جهت دیواره دور باغ و یا ساختمان سازی در شمال کشور آیا قیمت بلوک سیمانی تهران صرفه اقتصادی دارد؟

در پاسخ این سوال باید بگویم خیر بلوک سیمانی تولیدی در تهران شاید از لحاظ ابعاد دقیق تر، از لحاظ قیمت بلوک ارزانتر نسبت به قیمت بلوک شمال باشد اما به طور کلی از آنجایی که وزن این نوع بلوک سیمانی بسیار سنگین بوده و از آنجایی که تعداد بسیار کمی از لحاظ وزنی داخل یک کامیون تک یا جفت قرار می‌گیرند، به خاطر همین موضوع این مطلب مقرون به صرفه نبوده و شاید در بعضی از موارد به اندازه قیمت خود بلوک کرایه حمل و نقل در بر می گیرد.

پس برای مناطق شمال کشور و خارج از تهران و کرج بلوک سیمانی دور باغ در سایز ۲۰*۲۰*۴۰ می‌باشد مقرون به صرفه نمی باشد اما اما برای ساختمان سازی بلوک سیمانی سبک از تهران خریدن به صرفه می باشد و تعداد بسیار زیادی در یک کامیون تک جا می شود تا نسبت به بلوک شمال قیمت مناسب تری دارد.

مشاوره و دریافت قیمت و کاتالوگ در واتس آپ
سوالات خود را در واتس اپ از ما بپرسید.
کلیک کنید
مدیریت فروش بلوک سیمانی قائم