بلوک سیمانی سبک ربیعی

تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف و انواع دو جداره و سه جداره

قیمت بلوک سیمانی ۱۴۰۲ (اردیبهشت ۱۴۰۳)

مهمترین نکات قبل از خرید بلوک سیمانی سبک

خرید بلوک سیمانی سبک شاید در نگاه اول کاری بسیار ساده و سنتی می باشد اما وقتی در مورد آن تحقیق می شود دیده  میشود که موضوع کمی پیچیده تر است آن است که در ابتدا فکر می کرد. گسترش بازار پوکه های معدنی از طرفی تیپ های مختلف سیمان و دستگاه های مختلف تولید بلوک سیمانی سبک �ضوع را پیچیده می‌کند.

 به شما تضمین می دهید که اگر این پست را ملاحظه کنید اطلاعات شما در زمینه خرید بلوک سیمانی سبک کامل شده و بر خود لازم می دانیم تمامی نکات و ریزه کاری های قبل از خرید بلوک سیمانی سبک را به طور کامل توضیح دهیم

 پوکه معدنی عامل مهم به جهت سبک سازی ساختمان

 حتماً و حتماً رنگ بلوک خریداری شده باید به رنگ سفید مایل به خاکستری باشد و اگر بلوک شما به رنگ تیره قهوه ای و یا حتی خاکستری بود بدانید که در داخل آن به جای پوکه معدنی تبریز که از مرغوب ترین نوع از پودرهای معدنی می باشد از پوکه های قروه کردستان و یا پودرهای رشته کوه های البرز استفاده شده است.

 وزن پوکه معدنی تبریز بسیار کم و چگالی آن نیز بسیار مناسب است یعنی حجم بسیار زیادی را اشغال می کند در عوض وزن بسیار کمی دارد.

 موضوع سبک سازی ساختمان جزو مهمترین موضوع های مبحث ۱۸ و ۱۹ ساختمان سازی می باشد و اگر برای شما این موضوع مهم نیست می توانید از آجر استفاده کنید به جای استفاده و خرید بلوک سیمانی سبک!

طبق یک تحقیق در سال ۱۳۸۶ در دانشگاه صنعتی شریف توسط مهندس سعیدی دانش آموخته رشته عمران دانشگاه صنعتی شریف مشخص شد که در ساختمان هایی که از سازه های سبک مانند بلوک سیمانی سبک استفاده کرده بودند در یک زلزله  ۶ ریشتری درصد تخریب آن تقریباً یک سوم ساختمان هایی بود که با آجر و یا سازه های سنگین تر کار شده بود. همچنین این موضوع نیست تاکید شد که در طبقات منفی و حتی طبقات همکف بهتر است از سازه سنگین استفاده شود و بر روی سازه های سنگین سازه های سبک چیده شود این موضوع نیز سبب استحکام ساختمان ها تا ۶ طبقه میشود و برای ساختمان ها و برج های بیشتر از ۶ طبقه باید تمام ساختمان بر حسب نقشه های مهندسی سبک سازی صورت گرد.

حفاری ساده به کمک سنگ فرز شگردی برای بیشتر خریدن بلوک سیمانی؟

 اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم باید بگوییم بلوک سیمانی با تیشه سنگ فرز و حتی قلم به راحتی شکاف خواهد خورد تا از آن مسیری برای سیم ها و لوله های برق ایجاد شود می توان لوله های آب لوله های گاز و سایر تاسیسات را نیز از داخل این نوع از بلوک های سیمانی منتقل کرد. که به این مطلب در آن است که در تمام سازه های مدرن امروز مانند تی وی وال و هبلکس و بلوک های سیمانی گازی این قابلیت را دارند که برشکاری شود و حتی � سنگ فرز آن‌ها را به ابعاد مورد نظر خود تقسیم بندی نماییم.  پس این موضوع فقط شامل بلوک سیمانی سبک نمی شود.

 دعوام بلوک سیمانی سبک

موضوع بسیار ساده می باشد. اگر همه چیز بر مبنای یک نقشه مهندسی شده باشد دیوار باربر تحمل بار مورد نظر را دارد و در غیر این صورت هر سازهای تحمل وزن بیشتر از حد و استاندارد خود را ندهد.

 به عنوان مثال اگر بخواهیم دیوار استخر را با بلوک سیمانی سایز ۷ و یا سایز ۱۰ دیوار چینی نماییم این دیوار ضعیف است و کاملاً و بعد از چند مدت در برابر فشار آب از خود ضعف نشان داده و مطمئناً ترک میخورد. برای دیوار دور استخر حتماً از بلوک سیمانی سایز ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ دو سرباز باید استفاده کرد.

رقابت بر سر قیمت بلوک سیمانی سبک

 �چه که مهم است و بسیار تاکید می‌شود که هر ارزانی بی دلیل  نیست  اما این موضوع نیز مهم است قیمت یک بلوک استاندارد که تمامی نکات در متریال اولیه آن شامل سبک سازی و استقامت و همچنین استاندارد رعایت شده است قیمت بلوک سیمانی را نیز مشخص میکند.

 قبل از خرید بلوک سیمانی سبک حتماً پیش فاکتور دریافت نمایید و هزینه های کلی و جزئی را نیز پرس و جو نمایید.

 یکی از مهمترین مطالب قبل از خرید بلوک سیمانی سبک موضوع کرایه حمل آن تا مقصد و پروژه می باشد. دیده شده بعضی از همکاران قیمت بلوک را پایین حساب می کنند اما در عوض سود خود را از کرایه حمل دریافت میکند. حتماً و حتماً قیمت ها را مقایسه کنید و از طرفی اگر وقت دارید حتماً به چند کارها سر بزنید و بعد انتخاب بلوک سیمانی خود را نمایید.

 مجموعه تولیدی بلوک سیمانی سبک ربیعی با داشتن لیست قیمت ثابت بلوک سیمانی سبک و از طرفی تولید بلوک سیمانی سبک با بهترین پوکه معدنی تبریز از معادن صیدبیگ و همچنین استفاده از سیمان تیپ ۲ و تولید با دستگاه های پرسی با ابعاد دقیق این گارانتی را میکند که بلوک سیمانی مورد نظر شما را ارسال و در صورت رضایت شما بسته به نوع قرارداد تسویه شود و در صورت هرگونه نارضایتی بلوک سیمانی مورد نظر شما را به کارخانه مرجوع می نماید.

  آیا با خرید بلوک سیمانی سبک میتوان گچ و خاک روی دیوار نکشید؟

 ضخامت جداره بلوک سیمانی در این موضوع بسیار مهم است اگر ضخامت جداره  بلوک سیمانی سبک خریداری شده شما کمتر از دو و نیم سانتیمتر است بهتر است گچ و خاک بر روی دیوار کشیده شود اما اگر ضخامت آن بیشتر از دو نیم سانتی متر است میتوان در چه خاک رویی بلوک سیمانی را حذف کرد و مستقیم گچ کرد.

وزن بلوک سیمانی سبک؟

 بر اساس جدول زیر اگر بلوک سیمانی خریداری شده شما با پوکه معدنی تبریز باشند وزن استاندارد بلوک سیمانی سبک باید به صورت زیر تقسیم بندی شود.4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان