بلوک سیمانی سبک ربیعی
تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف، دو جداره و سه جداره

  • تهران ، کیلومتر 21 جاده مخصوص
  • 09126121596

بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ ؛ یکی از پرمصرف ترین بلوک های سبک سیمانی به جهت دیوارچینی پیرامونی و حتی دیوار چینی دور باغ و داخل طبقات منفی و پشت بام و اتاقت دور آسانسور می باشد.این نوع از بلوک سیمانی ویژگی‌های خاص خود را دارد که در زیر به بررسی آن می پردازیم

به جهت بررسی سایر ابعاد بلوک سیمانی سبک این پست را کلیک بفرمایید.

ابعاد بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سیمانی سایز ۲۰ با ارتفاع ۲۰ سانت و طول ۴۰ سانتی متر می باشد؛ این نوع از بلوک سیمانی با ضخامت گوشت جداره تقریبی ۲۵ میلیمتر دارای دو حفره می باشد. البته مدل سه حفره نیز در کارخانه تولید و توزیع می شود اما مدل دونفره آن به علت داشتن وزن سبکتر و همچنین داشتن گوشت ضخامت بیشتر ؛ بیشتر کاربرد دارد.

کف بلوک ها کاملاً صاف بوده و بر روی باند بتنی تولید می گردد؛ همچنین از آنجایی که تمامی تولیدات ما با دستگاه تمام پرسی بوده ؛ و دیوارهای بلوک سیمانی سبک کاملاً صاف صاف و بدون خمش یا بریدگی و یا حتی شکستگی و یا لپ پری میباشد.

 

بلوک سیمانی سبک ۲۰*۲۰*۴۰
بلوک سیمانی سبک ۲۰*۲۰*۴۰

 

متریال اولیه جهت تولید بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

اصلی ترین متریال تولید یک بلوک سیمانی پوکه معدنی آن بلوک می باشد؛ در مجتمع تولیدی بلوک سبک سیمانی ربیعی از پوکه بستان آباد شهر تبریز استفاده می شود. این نوع از پوکه معدنی دارای رنگ سفید و درصد مخلوط شدن آن با هم بجهت تولید بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ به ازای پوکه پودری ۴۰ درصد و پوکه عدسی ۶۰ درصد می باشد. از طرفی سیمان مصرفی به جهت تولید این نوع از بلوک سیمانی سبک نیز با عیار تقریبی ۴۰۰ می باشد.

همچنین این موضوع را نیز باید بگوییم که تولید این بلوک سیمانی با دستگاه پرسی صورت گرفته به کمترین میزان پرتی و یا حتی شکستگی را به صفر نزدیک می کند.

کاربرد بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

این نوع ازبلوک سبک بیشتر به جهت دیوارهای دور ساختمان استفاده می شود. البته متداول ترین نوع از بلوک سیمانی سبک به جهت دیوار چینی دور ساختمان بلوک سبک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ دوجداره می باشد. اما بعضی از مهندسین بسته به نقشه ساختمان و تیرآهن های استفاده شده و یا سازه های بتنی ترجیح می دهند از بلوک سبک سیمانی ۲۰ استفاده نمایند.

 

 همچنین به جهت دیوار طبقات منفی نیز از این نوع بلوک سبک می توان استفاده کرد؛ دیوار دور آسانسور و دیوارهای پشت بام نیز کاربرد دیگر این نوع بلوک سیمانی به جهت دیوار چینی می باشد.

 محاسبه تعداد بلوک سیمانی سبک سایز ۲۰ در یک متر مربع دیوار

 

 همانطور که در این پست نیز توضیح داد های اگر ابعاد یک بلوک سیمانی ۴۰ سانتی متر باشد هر ۱۳ عدد آن یک متر مربع دیوار از جنس بلوک سبک سیمانی برای ما ایجاد میکند. با ذکر یک مثال توضیح فوق را کامل می نماییم:

 مثال فرض کنید دیواری به  ابعاد طولی ۱۰ متر و ارتفاع ۲ متر می خواهیم با بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ ایجاد نماییم چه تعدادی بلوک سیمانی نیاز داریم؟

 در پاسخ می گوییم ۱۰ متر ضربدر ۲ متر ضربدر ۱۳ میشود ۲۶۰ عدد بلوک سبک سیمانی ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ به جهت ایجاد این دیوار نیازمندیم.

 مزایای استفاده از بلوک سبک که ۲۰ در دیوار چینی

  • بالا رفتن سرعت راندمان و چیدن دیوار
  • پایین آمدن هزینه های دستمزد کارگران

  • قابلیت ایجاد برش و یا دریل کاری یا در آوردن جای پریز برق در داخل دیوار زدن رولپلاک

  • عدم نیاز به لایه ضخیم گچ و خاک 

  • ….

از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ دوجداره  می باشد.

 

بلوک سیمانی سبک ۲۰*۲۰*۴۰
بلوک سیمانی سبک ۲۰*۲۰*۴۰

 

معایب استفاده از بلوک ۲۰ چیست؟

 نازک بودن جداره این نوع از بلوک سبک سیمانی سبب عدم عایق بودن آن دیوار می شود پیشنهاد می گردد با استفاده از مدل سه جداره آن دیوار خود را کاملا عایق در برابر صوت و حرارت نمایید.

 

نحوه حمل بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

به جهت حمل این نوع از بلوک سبک برای تهران و کرج از خاور بیشتر استفاده میشود هر سرویس خاور قادر است ۶۰۰ عدد بلوک سبک سیمانی بیست دو جداره را بارگیری نماید.

 کامیون تک تعداد ۱۴۱۰ و همچنین کامیون جفت ۱۸۵۰ عدد از این بلوک سیمانی را بارگیری برای شهرستان ها می کند.

 نحوه سفارش بلوک سبک ۲۰ در ۲۰ در ۴۰

جهت سفارش بلوک های سیمانی سبک و سنگین مشاهده شده می توانید همین حالا با مدیریت فروش و بازرگانی ما تماس گرفته در اسرع وقت لیست قیمت بلوک سیمانی بروز و همچنین کاتالوگ و عکس های بلوک سیمانی سبک را برایتان ارسال می نماییم.

 

ردیف نوع بلوک سیمانی سبک تعداد در خاور وزن قیمت
1 7*20*40 1200 عدد 4 kg تماس بگیرید
2 10*20*40 1000 عدد 5 kg تماس بگیرید
3 15*20*40 700 عدد 6 kg تماس بگیرید
4 15*20*50 600 عدد 7 kg تماس بگیرید
5 20*20*40 600 عدد 6 kg تماس بگیرید
6 10*20*40 سه جداره 800 عدد 7 kg تماس بگیرید
7 15*20*40 سه جداره 600 عدد 8 kg تماس بگیرید
8 20*20*40 سنگین 400 عدد 13 kg تماس بگیرید

بلوک سبک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جمعه
تعطیل
با ارسال یک پیام در واتس آپ همین حالا
8:00 AM - 4:00 PM

پروژه ها


پروژه 6
پروژه 5
پروژه 4
پروژه 3
پروژه 2
پروژه 1

اطلاعات تماس


نحوه دریافت لیست قیمت بروز بلوک سبک سیمانیبجهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت بلوک سبک سیمانی همین حالا یک واتس آپ به خط زیر ارسال فرمایید. ۰۹۱۲۶۱۲۱۵۹۶