بلوک سیمانی سبک

بلوک سیمانی سبک قائم ، تولید کننده انواع ابعاد بلوک سیمانی، بر روی باند بتن و ابعاد دقیق و بکمک دستگاه های تمام پرسی تولید بلوک سیمانی می باشد. این کارخانه با رعایت استانداردهای صنعت ساخت و ساز اروپا و با بالاترین کیفیت ممکن، در امر واردات و صادرات محصولات و ارائه ی آن به تمامی نقاط ایران پیشرو است. همراهی با مشتریان از تولید تا اجرا از خدمات منحصر به فرد این کارخانه می باشد     درباره بلوک سبک قائم

در مورد بلوک سیمانی سبک بیشتر بدانید

ترکیبات بلوک سیمانی
ترکیبات بلوک سیمانی سبک چیست؟
محاسبه تعداد بلوک سیمانی
محاسبه تعداد بلوک سیمانی چگونه است؟
ابعاد بلوک سیمانی
ابعاد بلوک سیمانی سبک چیست؟
لیست قیمت بلوک سیمانی.pdf
لیست قیمت بلوک سیمانی سبک قائم.pdf
دانلود کاتالوگ بلوک سیمانی.pdf
دانلود کاتالوگ بلوک سیمانی سبک قائم.pdf

بلوک سبک سیمانی و ابعاد و انواع ان را در این پست توضیح داده ایم، همچنین در این پست قصد داریم قیمت بلوک سبک و سنگین و به تعدادی از سوالات رایج شما عزیزان در رابطه با خرید انواع بلوک سبک برای شما عزیزان و مشتریان توضیح دهیم .

مواد اصلی تشکیل دهنده بلوک سیمانی ، چیست ؟

برای تعریف مواد تشکیل دهنده بلوک باید از کلمات آب، تیپ ۲ و پوکه معدنی بستان آباد نام برد و برای کاربرد آن باید بگوییم که بلوک برای دیوار چینی ساختمان و سبک سازی سازه ای ساختمان استفاده می شود .
یکی از دلایل مهم فروش بالای بلوک و علی الخصوص بلوک سبک تولید بر روی باند بتنی و استفاده کردن از پوکه معدنی و سبک بستان آباد تبریز می باشد .
یکی از دلایل مهم دیگر فروش بالای بلوک سبک ما ارسال بموقع بلوک به سراسر کشور و مخصوصاً تمامی نقاط تهران و کرج و دماوند می باشد و در ارسال شهرهای تهران و کرج و دماوند در کمتر از ۱۲ ساعت صورت می گیرد که این هم یکی دیگر از ویژگیهای مجتمع تولیدی بلوک قائم می باشد 

مجتمع تولیدی بلوک قائم چه ابعادی از بلوک سبک و سنگین را تولید می کند ؟

مجتمع تولیدی بلوک ما خوشبختانه مفتخر است که تمام سایزهای موجود و مدل های موجود در بازار سازه های سبک بتنی را تولید کرده و در اسرع وقت در خدمت مهندسان و سازندگان گرامی برساند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن مدیر فروش ما تماس گرفته و در اسرع وقت کاتالوگ و لیست قیمت بلوک فیلم های آموزشی بلوک برای شما ارسال می گردد .

ابعاد بلوک سبک سیمانی چیست؟

تمامی محصولات بطور روزانه در مجتمع تولیدی بلوک قائم تولید میگردد، و همیشه دپو محصولات موجود میباشد. جهت مشاهده ابعاد بلوک قائم اینجا کلیک کنید.

کاربرد بلوک سیمانی ته باز در کجا میباشد؟

بلوک سنگین ته باز معمولا در چاه و یا دیوار چینی که داخل ان میخواهد مسلح شود کاربرد دارد ، این نوع از بلوک تقریبا ده کیلو گرم بوده و دو سر ان باز میباشد تا در صورت نیاز داخل ان ملات پر شود، همچین این نوع از بلوک سنگین در داخل چاه نیز کاربرد دارد، و میتوان در زیر کول استفاده نمود .

بلوک سنگین چیست؟

مواد تشکیل دهنده بلوک سنگین از مخلوط، ماسه آب و یک نوع ملات مخصوص به دست می آید که بعد از مخلوط شدن آنها در دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک ریخته میشود.

کاربرد بلوک سنگین ؟

کاربرد اصلی بلوک سنگین دیوار چینی برای جدا کردن دو محوطه می باشد دلیل آن قیمت پایین‌ آن است . برای بالا بردن سرعت دیوار چینی از ملات شن و ماسه استفاده می کنیم .
یکی از دلیل فروش متوسط رو به بالای بلوک سنگین قائم می توان به این اشاره کرد که همه تولیدات مجتمع تولیدی بلوک قائم بر روی باند بتن ای صورت می گیرد .

اما به طور کلی می توانیم بلوک را به چند دسته تقسیم کنیم .
دو دسته :

  • بلوک سبک
  • بلوک سنگین

بلوک سنگین را چطور ؟

ما بلوک سنگین را هم به دو دسته تقسیم میکنیم :

  • بلوک سنگین ته باز
  • بلوک سنگین ته بسته

حال میخواهیم کاربرد این دو نوع بلوک سنگین را بگوییم :

بلوکه ته بسته یا همان نوع شماره ۲ برای استفاده از دیوار چینی و تیغه چینی و به اصطلاح جدا کردن دو محوطه به کار می رود .و اما بلوک سنگین ته باز برای استفاده در استخری و چاه می باشد .در مجتمع تولیدی بلوک قائم چه نوع سایت هایی از بلوک سنگین استفاده می شود .در مجتمع تولیدی بلوک و قائم فقط یک نوع از بلوک سنگین تولید می شود : بلوک سنگین ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سنگین معمولاً می‌توانید در رشت یا شمال پیدا کنید و معمولاً این نوع بلوک به بلوک رشت معروف می باشد و اما یکی دیگر از نکات مثبت مجتمع تولیدی بلوک قائم همین تولید کردن این نوع از بلوک سنگین میباشد .معمولاً ابعاد وسایز این نوع از بلوک مجتمع تولیدی بلوک قائم بزرگتر است آن بلوکی است که در شمال کشور یافت می شود .

در مجتمع تولیدی بلوک قائم نحوه ارسال بلوک چگونه میباشد ؟

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت بلوک سنگین حمل و نقل آن می باشد .
ما در لیست زیر آمده ایم مقدار جاگیری بلوک در وسایل نقلیه حمل کننده بررسی کرده‌ایم :
1- نیسان 200 عدد
2- خاور 400 عدد
3- کامیون تک. 850 عدد
4- کامیون جفت 1200 عدد
5- تریلی 2000 عدد
قیمت بلوک سنگین مربوط به ابعاد و نوع آن می باشد و به همین دلیل در نوع و ابعاد های مختلف آن قیمتهای آن هم مختلف می باشد .
برای اطلاعات بیشتر با خط مدیر فروش ما تماس حاصل کنید .

مشاوره و دریافت قیمت و کاتالوگ در واتس آپ
سوالات خود را در واتس اپ از ما بپرسید.
پیام دهید
مدیریت فروش بلوک سیمانی قائم