What We Do

Our Services

This is Photoshop version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin.

Digital Branding

This is Photoshop version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin.

Get Started

Seo Optimization

This is Photoshop version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin.

Get Started

Wireframe Design

This is Photoshop version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin.

Get Started
image
image
image
image
Explore

Our Satisfied Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

image
image
قیمت بلوک های سبک دیواری در زمستان ۱۴۰۰

قیمت بلوک های سبک دیواری در سال های اخیر دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده است؛ در زیر می خواهیم لیست قیمت این نوع از بلوک های سیمانی را در اختیار شما قرار دهیم این موضوع را نیز یادآور می شویم به جهت دریافت مشاوره رایگان پیرامون انتخاب سایز بلوک سبک و یا سنگین می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

بلوک سیمانی
بلوک سیمانی سبک

مشتریان عزیز بلوک سیمانی قائم و توجه داشته باشند قیمت ارائه شده در لیست قیمت ثابت بوده و به جهت دریافت میزان دقیق کرایه حمل و تخلیه و نوع بلوک سیمانی سفارشی می توانند همین حالا با ما تماس بگیرند.

نوعابعادتعداد در خاورقیمت
بلوک سیمانی سبک دو جداره ۱۰۱۰*۲۰*۴۰۱۰۰۰ عدد۲۸۰۰
بلوک سیمانی سبک دو جداره ۱۵ ۱۵*۲۰*۴۰۷۰۰ عدد۳۶۰۰
بلوک سیمانی سبک دو جداره۲۰ ۲۰*۲۰*۴۰ ۶۰۰ عدد۳۷۰۰
بلوک سیمانی سبک دو جداره ۷۰۷*۲۰*۴۰۱۲۰۰ عدد ۲۷۵۰
بلوک سیمانی سنگین دو جداره ۲۰۲۰*۲۰*۴۰۴۰۰ عدد ۳۶۰۰
بلوک سیمانی سبک سه جداره ۱۰ ۱۰*۲۰*۴۰ ۸۰۰ عدد ۳۷۰۰
بلوک سیمانی سبک سه جداره ۱۵ ۱۵*۲۰*۴۰ ۶۰۰ عدد۴۱۰۰
جدول قیمت بلوک های سبک دیواری
بلوک سیمانی سنگین
بلوک سیمانی سنگین

نحوه سفارش بلوک سیمانی سبک چگونه میباشد؟

در زیر نحوه سفارش بلوک سیمانی سبک را توضیح میدهیم:

 1. در ابتدا یک واتساپ به خط مدیر فروش ما ارسال می فرمایید؛ در پاسخ این پیام واتساپ شما؛ لیست قیمت بلوک های سبک دیواری ؛ کاتالوگ و عکس های بلوک سیمانی سبک و سنگین ما به همراه فیلمهای آموزشی و تولیدی برای شما ارسال می گردد.
 2.  بعد از دریافت جوابیه پیام شما در واتساپ نوع بلوک سیمانی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد آن را به صورت تلفنی یا در همان واتساپ ارسال می فرمایید.
 3.  برای شما یک پیش فاکتور به جهت مطلع بودن از قیمت بلوک های سبک دیواری و کرایه و تخلیه ارسال می گردد.
 4.  آدرس پروژه خود را ارسال کرده و طبق ساعت درخواستی؛ بلوک سیمانی بلوک مورد نظر شما برای شما ارسال می گردد.
 5.  بسته به نوع قرارداد به صورت نقدی یا چکی مبلغ مورد نظر فاکتور بعد از تخلیه؛ تسویه میگردد.

پاسخ به چند سوال مهم قبل از خرید بلوک سیمانی سبک دیواری

برای دیوار دور ساختمان چه سایزی از بلوک سیمانی سبک را پیشنهاد مینمایید؟

برای دیوار دور ساختمان بلوک سیمانی سبک ۱۵*۲۰*۴۰ دو جداره یا سه جداره پیشنهاد میگردد.عکس بلوک سیمانی

لزوم استفاده از بلوک سیمانی سبک برای ساختمان چیست؟

هر چقدر وزن ساختمان کمتر شود؛ وزن مرده ساختمان کمتر شده و در برابر فرسودگی مصالح ساختمانی و زلزله مقاوم تر شده و عمر ساختمان را نبز بیشتر مینماید.
بلوک سیمانی چفتی

لیست قیمت بلوک های سبک دیواری را چگونه میتوانم دریافت نماییم؟

کافیست این پست را بخوانید و یا یک واتس اپ به خط مدیریت فروش ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت برای شما لیست قیمت بلوک های سبک دیواری ارسال شود.

بلوک سیمانی سبک را به کدام نقاط ارسال دارید؟

مفتخر هستیم که به کلیه نقاط ایران بلوک سیمانی خود را ارسال نماییم؛ اما بیشترین ارسال بلوک سیمانی ما برای تهران؛ کرج؛ دماوند؛ پرند؛ ساوه می باشد. اما این به این معنا نیست که برای شهرستان ها ارسال نداشتیم از آنجایی که کرایه ارسال بلوک سیمانی برای بعضی از شهرستانها بسیار بالا و پر هزینه می باشد عملاً صرفه اقتصادی نداشته و ارسال نیز کمتر داریم.

بیشترین ارسال بلوک سیمانی ما به تهران بوده و  و با خاور می باشد. زیرا خاور در بارگیری و تخلیه بلوک سیمانی بسیار راحت بوده و تاثیر مستقیمی در قیمت بلوک های سبک دیواری میگذارد.

ابعاد بلوک سبک
ابعاد بلوک سبک

جهت کسب اطلاعات بیشتر و میزان کرایه ارسال بلوک سیمانی همین حالا با مدیریت فروش ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

بلوک سیمانی سنگین 20 در40 در کجا کاربرد دارد؟

بلوک سیمانی سنگین یکی از پرمصرف ترین بلوکها به جهت دیوار چینی و محوطه ، دیوارهای داخل چاه،و استفاده از آن به جهت دیوارهای حمال یا همان دیوارهای باربر می باشد. در ادامه این پست در مورد انواع بلوکهای سنگین ، وزن این نوع از بلوکها ،قیمت و ابعاد آن با شما سخن خواهیم گفت.

در ادامه با ما همراه باشید.

تفاوت بین بلوک سنگین و بلوک سبک چیست؟

اگر بخواهیم تفاوت بین بلوک سنگین و بلوک سبک را در یک جمله خلاصه کنیم تفاوت اصلی آن در نوع ماسه است که با سیما ن مخلوط می شود.

در بلوک سبک از پوکه معدنی در بلوک سنگین از ماسه استفاده میشود.

بلوکهای تولیدی به کمک سیما ن و آب و تولید با دستگاه های تولید بلوک تولید می‌شود ، که بلوک سنگین تولید شده، همان نوع بلوک سنتی می باشد ، که معمولاً در شمال کشور بیشتر رایج می باشد ، اما چون کاربرد زیادی دارد در تهران و کرج و در اطراف این دو شهر بزرگ به جهت دیواره دور باغ ومحوطه و داخل چاه و استخر و … کاربرد بسیار زیادی دارد.

بلوک سیمانی سنگین
بلوک سیمانی سنگین سایز ۱۰*۲۰*۴۰

وزن بلوک سنگین چقدر است؟

اگر بخواهیم در مورد وزن این نوع از بلوک های سیمانی صحبت کنیم ، باید بگوییم چون از ماسه در آن استفاده شده است وزن آن نسبت به بلوک پوکه معدنی بسیار بسیار زیادتر می باشد و تقریبا دو برابر آن وزن دارد. به عبارت دیگر معروف ترین سایز بلوک سنگین بلوک ۲۰*۲۰*۴۰ می باشد. این نوع از بلوک سیمانی به جهت محوطه چینی در ساختمان و یا نوع ته باز آن در داخل چاه کاربرد دارد .وزن آن تقریبا ۱۳ کیلوگرم می باشد یعنی هر یک بلوک وزنی معادل با ۱۳ کیلوگرم دارد.

ابعاد بلوک سیمانی سنگین چیست؟

بلوکهای سنگین دارای ابعادی ثابت می باشد و یک نوع بیشتر ندارد و آن هم بلوک سنگین سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ میباشد.و این نوع از بلوکها همانطور که از اسمش پیدا است دارای عرضی ۲۰ سانتی ارتفاعی ۲۰ سانتی و طول آن ۴۰ سانتی متر می باشد. این از بلوک به جهت مستطیل شکل بودند و نوع مصالحی که به عنوان مصالح پیش ساخته محسوب می شود بسیار راحت نصب می گردد و هزینه های مشتریان گرامی را پیرامون دیوار چینی تقریباً به نصف تقلیل می دهد.

این موضوع سبب شده است که این نوع از بلوکهای سیمانی جایگزین بسیار مناسبی به جای آجر و یا سفالی باشد همچنین برای آن دسته از مشتریان عزیز که این مقاله را میخوانند باید بگویم این نوع از بلوکهای سیمانی دارای مقاومت بسیار عالی میباشد چون از ماسه و سیمان تولید و در اصطلاح یک بتن قوی بالای ۴۰۰ عیار دارد.

تفاوت بین بلوک سیمانی در تهران و شمال کشور چیست؟


اگر بخواهیم در مورد تفاوت بین بلوک تولیدی در تهران و کرج با بلوک شمال سخن را بگوییم ، باید بگوییم که تفاوت این دو در وزن بلوک سیمانی و ابعاد بلوک سیمانی و قیمت بلوک سیمانی می باشد .اما متریال آنها یکی است یعنی هر دو از ماسه سیمان و آب تولید می گردد، این موضوع سبب شده است تا در ادامه در مورد این تفاوت ها سخن بگوییم.

لازم به ذکر است وزن بلوک سیمانی تولیدی در شمال تقریباً ۸ کیلوگرم می باشد در صورتی که این وضع در تهران تقریبا ۱۳ کیلوگرم می باشد و هر گروه سنگین تر باشد یعنی متریال مصرفی آن بیشتر می باشد.

اگر بخواهیم در مورد ابعاد بلوک سیمانی سنگین تولیدی در تهران به این ابعاد آن دقیقاً ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ می باشد اما در شمال کشور ابعاد آن ۱۶ در ۱۶ در ۳۷ می باشد.

یعنی ابعاد آن بسیار کوچکتر نسبت به بلوک سنگین تولیدی در تهران و این موضوع سبب شده است تا حتی ساختمان سازها و مهندسین و ناظرین از بلوک سنگین تهران به جای بلوک شمال استفاده نمایند. زیرا کیفیت بلوک تهران تقریباً غیر قابل مقایسه با بلوک شمال می باشد .

یکی دیگر از این تفاوت ها را می توانیم در گوشت یا ضخامت جداره بلوکها بیان نمود. ضخامت جداره هر بلوک ۲۰ سانتی در تهران بین ۲۵ الی ۳۰ میلی متر یعنی بین ۲ الی ۳ سانتیمتر می باشد. این در حالی است که در شمال کشور ضخامت جداره تقریباً ۱۰ میلی متر یا یک سانتی متر می باشد یعنی با کوچکترین ضربه ای خورد میشود عوامل فوق سبب شده است تا بلوک ما درمقابله با بلوک شمال غیر قابل مقایسه باشد.

ابعاد بلوک سیمانی چیست؟


بلوک سیمانی سنگین دو مدل دارد:

 • بلوک سیمانی سنگین ته بسته
 • بلوک سیمانی سنگین ته باز

ابعاد بلوک ها ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ بوده ولی تفاوت اجرای آن و کاربرد آن متفاوت می باشد ، بلوک ته باز معمولاً به جهت داخل چاه،دیوارهایی که می‌خواهیم آنها را مقاوم کنیم ،دیوارهایی که می‌خواهیم در داخل آنها میلگرد کار بگذاریم، یا دیوار استخر یا داخل چاه کاربرد دارد. این در حالی است که بلوک ۲۰ ته باز قیمت ارزان تری نسبت به بلوک سیمانی طرح بسته دارد.

همچنین بسته به جهت دیوار چینی محبته جداسازی دو فضا از یکدیگر دیوار حیاط دیوار ویلا و ساختمان هایی که طبقات مثبت ندارند می توان استفاده نمایید.

بلوک سیمانی سنگین بروی باند بتنی
بلوک سیمانی سنگین بروی باند بتنی تولید میشود ، و کف بلوک سیمانی کاملا صاف میباشد.

به جهت خرید چه بلوکی را پیشنهاد می نمایید؟


ما به جهت بلوک باغی هم این نوع از بلوک ته بسته ۲۰ را به شما پیشنهاد می دهیم اما مطلب مهم آن است که شما در تهران و کرج محل پروژه تان نباشد، اگر غیر از این باشد به شهرستان ارسال نداریم و دلیل اصلی آن بالا بودن کرایه ارسال از تهران و کرج تا منطقه مورد نظر شما می باشد.

اگر در تهران کرج دماوند اسلام شهر پرند و غیره که در نزدیکی تهران و کرج بوده است، ما بلوک سنگین ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ را به شما پیشنهاد می دهیم. اما اگر در خارج از تهران هستید باید از همان منطقه خودتان این نوع از بلوک را خریداری نمایید به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن آن بسیار استفاده می شود همچنین به دلیل در دسترس بودن همیشگی ماسه و سیمان همیشه تولید می شود به جهت حصار کشی دور زمین از همین نوع از بلوک سیمانی استفاده نمایید . این محصولات سیمانی به دلیل مقاومت بسیار بالا سبب آن شده است که بسیار بسیار با کیفیت و مقاوم نسبت به باد باران و حتی زلزله باشد.

قیمت بلوک سیمانی سنگین چقدر است؟


در کشور ما قیمت ها ثابت نیست و هر روز قیمت سیمان ماسه و دستمزد کارگر و حتی قیمت حامل‌های انرژی مانند برق جهت تولید تغییر میکند. قیمت بلوک سیمانی نیز تغییر میکند، بلوکها در سال ۱۳۹۹ تقریباً دارای قیمت بین سه تا ۳۵۰۰ تومان می باشد .البته به جهت دریافت لیست قیمت به روز می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید یا یک واتساپ به خط مدیریت فروش ما ارسال نموده تا در اسرع وقت لیست قیمت بلوک سنگین و سبک برای شما ارسال گردد .

بلوک سیمانی سنگین
بلوک سیمانی سنگین

آیا بلوک سیمانی سنگین را میشود کمپرس کرد؟


در پاسخ این سوال باید بگویم خیر بلوک سنگین هر چقدر هم مقاوم باشند قابل کمپرس نیست، حداقل این موضوع در ایران به طور کامل و واضح است در کشورهای عراق و ارمنستان بلوکهای بسیار بسیار سنگین با وزن تقریبی ۳۰ کیلوگرم تولید می شود. این بلوک ها را می شود کمپرس کرد و وزن ان خیلی زیاد می باشد و کارگران نمی توانند به راحتی آنها را تخلیه کنند . این نوع از بلوک ابعاد بزرگتری داشته به خاطر همین موضوع سبب شده است وزن آن نیز بیشتر باشد. اما در تهران و در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی سنگین دارای وزن تقریبی ۱۳ کیلوگرم می باشد و قابل کمپرس نیست و بارگیری آن تقریباً نیم ساعت و تخلیه آن تقریباً ۴۵ دقیقه برای خاور به طول می انجامد و دو کارگر لازم دارد.

نحوه سفارش بلوک سنگین چگونه است؟


اگر شما به جهت محوطه سازی دیوارچینی دور باغ دیوار چینی طبقات منفی مانند:

 • پارکینگ
 • انباری
 • دیوارچینی طبقات همکف
 • دیوار داخل چاه
 • استخر
 • دیوار چینی طبقات منفی
 • زیر سازی دیوار(کرسی چینی)

بلوک سیمانی لازم داریم باید بگویم می توانید با ما تماس حاصل کرده و از مدیریت فروش ما لیست قیمت به روز بلوک سیمانی را دریافت و بعد از ارسال آدرس خود به خط ایشان در کمتر از ۱۲ سال سیمانی مورد نظر خود را دریافت کرده و بعد از تخلیه و دریافت فاکتور بسته به نوع قرارداد تسویه نمایید.

ما مفتخر هستیم که در کارخانه هر روز بیش از ۵ هزار قالب بلوک سیمانی سنگین تولید و به سراسر ایران عزیز خصوصا تهران و کرج ارسال نماییم.

بلوک سبک چیست؟ ۱۰ نکته قبل از خرید بلوک سیمانی

بلوک سبک نوعی از بلوکهای سیمانی متخلخل می‌باشد؛ که از مخلوط شدن پوکه معدنی تبریز به همراه سیمان تیپ ۲ و با کمک دستگاه های تولید بلوکهای سیمانی تولید می شود. این نوع از بلوکهای سیمانی دارای ابعاد مختلفی می باشد. در ادامه می خواهیم پیرامون مزایای استفاده از بلوکهای سبک سیمانی و انواع بلوک سیمانی و قیمت بلوکهای سیمانی سخن میگوییم .

در ادامه با ما همراه باشید.

بلوک سبک سیمانی قائم چگونه تولید میشود؟

این نوع از بلوک های سیمانی سبک با پوکه معدنی تبریز و سیمان تیپ ۲ به کمک دستگاه های تمام پرسی تولید بلوک سیمانی در ابعاد مختلف تولید می شود.

ابعاد متداول استفاده از بلوک سبک کدام مدل ها هستند؟

 بلوک سیمانی سبک سایز ۱۵ به جهت دیوارهای پیرامونی و بلوک سیمانی سبک سایز ۱۰ به جهت دیوارهای داخلی همان تیغه بندی بیشترین کاربرد را دارند.

ابعاد متداول استفاده از بلوک سبک کدام مدل ها هستند؟

 بلوک سیمانی سبک سایز ۱۵ به جهت دیوارهای پیرامونی و بلوک سیمانی سبک سایز ۱۰ به جهت دیوارهای داخلی همان تیغه بندی بیشترین کاربرد را دارند.

نکته ۱: ابعاد متداول بلوک سیمانی سبک

ابعاد بلوکهای سیمانی سبک مختلف می باشد؛ این نوع از بلوک های سیمانی معمولاً در سایزهای متفاوتی تولید می گردد؛ بلوکهای سیمانی معمولا در چهار سایز متداول تولید و روانه بازار می شود.

 1. بلوکهای سبک سایز ۷*۲۰*۴۰
 2. بلوکهای سبک سایز ۱۰*۲۰*۴۰
 3. بلوکهای سبک سایز ۱۵*۲۰*۴۰
 4. بلوکهای سبک سایز ۲۰*۲۰*۴۰

 بدون شک استفاده از بلوکهای سبک نسبت به استفاده از مصالح سنتی و قدیمی همچون آجر مزایای بسیار زیادی دارد از ویژگی های منحصر به فرد این نوع از بلوکهای سبک سیمانی میتوان به مقاومت آن ها در برابر زلزله و فرسایش ساختمان اشاره نمود .

نکته ۲ : پوکه مناسب برای تولید بلوک سیمانی سبک کدام است؟

همانگونه که که در بالا اشاره شد بلوکهای سبک بلوکهای متخلخلی هستند؛ که از پوکه معدنی تبریز تولید می شود. این موضوع را باید اشاره کنیم که بلوکهای تولید شده با پوکه معدنی تبریز؛ بسیار سبک تر از بلوک تولید شده با پوکه معدنی قروه می باشد.

بلوک سیمانی سبک
بلوک سیمانی سبک

 

به عبارت دیگر: چگالی این نوع از بلوکهای سبک تولیدی با پوکه معدنی تبریز بسیار سبکتر و مقاوم تر نسبت به بلوکهای سبک تولیدی با پوکه معدنی قروه کردستان می باشد. اگر شما می‌خواهید کف ساختمان خود را صاف کنید یا در اصطلاح شیب بندی نمایید؛ میتوانید از پوکه معدنی قروه کردستان استفاده نماییدزیرا ارزان‌تر و دارای دانه های درشت تر می باشد ومیتوان بجهت شیب بندی استفاده میگردد.  

نکته ۳ :‌ انواع بلوک سیمانی سبک

بلوکهای سیمانی سبک با توجه به نوع متریال استفاده شده در آن به سه گروه تقسیم می شود:

 1. بلوکهای سنگین با چگالی بالای ۱۸۰۰ کیلوگرم بر یک متر مکعب این نوع از بلوکهای سیمانی معمولاً به دلیل وزن سنگینی که دارند با ماسه و شن تولید می شود و ابعاد آن به خاطر نوع ثابت استفاده از آن یک مدل می باشد و آن هم سایز بلوکهای سنگین ۲۰ در ۲۰ در ۴۰
 2. بلوکهای نیمه سبک با چگالی بین ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ کیلوگرم در یک متر مکعب همان بلوکهای سیمانی لیکا نام دارد؛ این نوع از بلوکهای سیمانی نسبت به بلوکهای سیمانی سبک پوکه ای کمی وزن بیشتری دارد؛ به عبارت دیگر به طور خلاصه باید بگوییم پوکه صنعتی از پوکه معدنی سنگین تر می باشد و پیشنهاد به استفاده از بلوکهای نیمه سبک نمیشود.
 3. بلوکهای سبک سیمانی با چگالی بین ۶۰۰ الی ۱۲۰۰ کیلوگرم در یک متر مکعب؛ همان بلوکهای پوکه معدنی می باشد که به علت پر مصرف بودن آن معمولاً بیشترین استفاده را به جهت دیوار چینی داخل ساختمان و یا دیوار چینی پیرامونی ساختمان دارند و این نوع از بلوکهای سیمانی همان نوع از بلوکهای سیمانی می باشد که شما در سطح شهر تهران و کرج ملاحظه می فرمایید؛ وزن بلوکهای سیمانی بسیار سبک تر است سایر متریال های سنتی مانند بلوکهای لیکا؛ آجر و حتی سفال میباشد.

نکته ۴: انتخاب صحیح بلوک سیمانی سبک

بلوک سبکی بهترین انتخاب میباشد که با دستگاه پرسی و با پوکه معدنی تبریز با سیمان تیپ ۲ تولید گردد.همچنین بدون شکستگی و با ابعاد دقیق و تولید بر روی باند بتنی ارسال گردد.

بلوک سیمانی سنگین
بلوک سیمانی سنگین

یکی از نکاتی که برای هر پیمانکار و مهندس به جهت ساختمان سازی و فعالیت در زمینه ساخت و ساز اهمیت ویژه دارند؛ انتخاب درست بلوکهای سیمانی سبک با توجه به شاخص ها و نیازهای آن ساختمان می باشد. بلوکهای سیمانی سبک یکی از بهترین متریال ها به جهت دیوار چینی ساختمان پیشنهاد می‌شود و همان گونه که در سطح شهر نیز ملاحظه می فرمایید؛ این نوع از بلوکهای سیمانی بسیار کاربرد دارد و همچنین به دلیل محبوبیت این نوع از بلوکهای سیمانی به جهت چیدمان ساده تر و همچنین در دسترس تر میباشد.

نکته ۵ : چند فاکتور های مهم پیش از خرید بلوک سیمانی

 هر انتخابی دلیل دارد و دلیل انتخاب بلوک سیمانی سبک چند فاکتور مهم می باشد این موضوع ها سبب شده است تا استفاده از بلوکهای سیمانی سبک بسیار بسیار رایج شود. در زیر چند فاکتور مهم به جهت خرید بلوک سبک را ارائه می نماییم:

 عایق صوت بدون شک یکی از بزرگترین مشکلات ساختمان های امروزی مشکل صدا است. انتقال صدا بین دو واحد؛ انتقال صدا بین دو اتاق؛ باعث بروز این مشکلات شده است. استفاده از بلوکهای سیمانی سبک سه جداره می‌تواند به این مشکل پایان دهد.

 عایق حرارت یکی دیگر از مشکلات ساختمان های امروزی انتقال حرارت بین دیوارهای ساختمان می باشد.استفاده از بلوکهای سیمانی سبک سه جداره می‌تواند دمای داخل خانه را حبس و دمای خارج از خانه را نیز به داخل خانه منتقل ننمایند؛ به عبارت دیگر داشتن یک لایه اضافی در بین بلوکهای سبک سبب آن شده است تا این ساختمان عایق حرارت باشد.

مقرون بصرفه و بالا بودن کیفیت در کنار قیمت مناسب؛ این فاکتور مهم سبب شده از بلوکهای سبک به عنوان یکی از پرمصرف ترین متریال ها در دیوار چینی استفاده شود. زیرا شما در کمترین زمان ممکن بیشترین تعداد بلوکها را به جهت دیوار چینی می توانید استفاده نمایید؛ همچنین در دسترس بودن بلوکهای سیمانی سبک سبب آن شده است تا به عنوان یک کالای اساسی با قیمت رقابتی در بازار به فروش برسد.

 سبک سازی ساختمان هرچقدر ساختمان سبک تر باشد؛ سبب مقاومت در برابر عوامل همچنان زلزله و طوفان و سیل و حتی ساختمان در برابر نشست خاک مقاوم تر باشد. استفاده از بلوکهای سبک میتواند باعث رعایت مبحث ۱۸ و ۱۹ شود.

نکته ۶: برای دیوار چینی چه سایزی از بلوک سبک را پیشنهاد می نماید؟

خلاصه و در یک کلام

برای دیوار پیرامونی ساختمان از بلوک سیمانی ۱۵

برای دیوار داخلی یا همان تیغه چینی ساختمان از بلوک سیمانی سایز ۱۰

برای دیوارهای بالا پشت بام باید از بلوک سیمانی ۲۰ سبک

سرویس ها و یا انباری ها میتوانید از بلوک سیمانی سایز ۷

استفاده نمایید.

نکته ۷ : ابعاد دقیق بلوکهای سبک کدام است؟

نوع ابعاد بلوک سیمانیوزن بلوک سیمانیقیمت بلوک سیمانی تعداد در خاور تعداد در کامیون تک
1 بلوک سیمانی سبک 7*20*404 kg2800 تومان12003000
2بلوک سیمانی سبک 10*20*405 kg2850 تومان10002200
3بلوک سیمانی سبک 15*20*406 kg3800 تومان7001800
4بلوک سیمانی سبک 15*20*507 kg4100 تومان6001300
5بلوک سیمانی سبک 20*20*406 kg4000 تومان6001500
6بلوک سیمانی سبک سه جداره 15*20*408 kg4800 تومان6001400
7بلوک سیمانی سبک سه جداره 15*20*509 kg5500 تومان5501200
8بلوک سیمانی سبک سه جداره 10*20*406 kg3600 تومان8002000
جدول انواع بلوک سیمانی سبک

نکته ۸ : مزایای استفاده از بلوک سبک پوکه ای چیست؟

 •  مقاومت در برابر آتش
 •  عایق صدا و صوت
 •  سرعت بخشیدن به عملیات ساخت و ساز
 •  کاهش هزینه ها برای دیوار چینی و اجرت کارگر
 •  کاهش وزن مرده ساختمان
 •  حذف گچ و خاک
 •  عایق در برابر صوت و حرارت

نکته ۹ :  چه آزمایش هایی بر روی بلوکهای سبک انجام میشود؟

 اگر بخواهیم در مورد آزمایش های انجام شده بر روی بلوکهای سیمانی سبک سخن بگوییم باید بگوییم قبل از تولید بلوکهای سیمانی ابتدا بر روی پوکه مصرفی میزان سطح مقاومت در برابر گرما و سرما و آتش و همچنین میزان عایق بودن و تخلخل با سیمان را بررسی می نماییم و بعد از گذشتن از این فیلتر های آزمایشگاهی میتوان پوکه معدنی مورد نظر به جهت تولید بلوکهای سبک را انتخاب نمود

 سیمان نیز به عنوان یکی از از متریال های اصلی بلوک سیمانی سبک جزو آیتم های مهم قبل از تولید بلوکها می باشد.  البته این نکته خوشبختانه در کارخانه های تولید سیمان رعایت می شود و این استاندارد موجود در سیمان های تولیدی در کشورمان سبب آن شده است تا تولید کننده از کیفیت سیمان مد نظر اطمینان قبلی داشته باشد اما این موضوع بسیار مهم است که سیمان مورد نظر از کدام کارخانه خریداری شده است.

مادر کارخانه تولیدی بلوکها سبک ربیعی از سیمان تیپ ۲؛ تهران و یا ساوه استفاده می نماییم زیرا بهترین کیفیت را به جهت تولید بلوکهای سبک را دارا می باشد.

 آزمایش بتن ساخته شده از پوکه معدنی و سیمان یکی از مهمترین فاکتورها به جهت استاندارد بلوک سیمانی سبک می باشد؛ در این آزمایشگاه ها میزان مقاومت فشاری و میزان مقاومت خمشی و کششی و وزنی مورد بررسی قرار می گیرد. از مهمترین آیتم های یک بلوکهای سیمانی می توان به مقاومت فشاری در برابر لرزش و مقاومت بلوکهای سیمانی در برابر رطوبت و آب اشاره نمود

نکته ۱۰ :  قیمت بلوکهای سیمانی سبک و عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت

 قیمت بلوکهای سیمانی سبک دست خوش چند عامل مهم می باشد یکی از مهمترین آنها قیمت روز سیمان می باشد. قیمت روز پوکه معدنی نیز از جمله عوامل مهم پیرامون خرید بلوک سیمانی می باشد؛ ما در مجتمع تولیدی بلوکهای سبک ما با رعایت تمامی فاکتورها به جهت ساختن یک بلوکهای سبک استاندارد با افتخار در زیر لیست قیمت بلوکهای سبک را ارائه می نماییم:

قیمت بلوک سیمانی
قیمت بلوک سیمانی
مشاوره و دریافت قیمت و کاتالوگ در واتس آپ
سوالات خود را در واتس اپ از ما بپرسید.
پیام دهید
مدیریت فروش بلوک سیمانی قائم